Şehiriçi Nakliyat

Byadmin

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi nakliyat şehirlerarası nakliyattan her ne kadar kolay görülse de, aslında bu nakliyat türü çok daha fazla titizlik istemektedir.

Bunun en temel sebebi ise, şehiriçi nakliyede bazı sokakların dar ve yolların kötü durumda olmasındandır.Oysa, şehirlerarası pek çok yol düz geniş ve transit trafiğe imkan vermektedir. Böyle dar sokaklardan oluşan bozuk yollarda da nakliyeden sorumlu şöför personelimiz ekstra dikkatli olması gerekmektedir.

Kolumanlar Nakliyat firması olarak, bu bilinç ile şehiriçi nakliyeden sorumlu şöför personelimizin, şehirlerarası nakliyeden sorumlu şöför personelimizden çok daha fazla tecrübeli olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca, nakliyeye çıkacak şöför personelimizin nakliye yapılacak bölgenin yerlisi olmasına da özen gösteriyoruz. Bölgeyi iyi tanıyan, yolları ve sokakları hakkında bilgi sahibi olan şöför çok daha kolay yol alabilmektedir şehiriçi nakliyede.

Firmamız şehiriçi nakliyede seçtikleri şöför personelin daha çok tecrübeli olmasının yanında, paketleme sistemini , şehirlerarası nakliye ile aynı ölçülere oturtmaktadır. Şehiriçi nakliyelerde şöför ne kadar kaliteli olursa, nakliye o kadar kaliteli şekilde yapılmaktadır. Bu sebeptendir ki, firmamız evden eve nakliyat  önceliği paketlemeden çok şöför seçimine vermektedir.

Eğer, nakliye yapılacak bölgenin yerlisi olan bir şöför çalışanı bünyemizde mevcut değilse, bu durumda haberleşmeden sorumlu personelimiz bölgenin yol ve sokak durumuna arama motorları aracılığı ile bakıp, nakliyeyi yapacak olan şöför personelimize gerekli bilgileri sağlamaktadır. Tüm bu kriterlerimiz göz önüne alındığında, şehiriçi nakliyede bize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

istanbul geneli evden eve

istanbul geneli evden eve