Parça Eşya Taşıma

Byadmin

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımada kullanılan sistem bir firmanın kalitesi ile doğru orantılıdır. Bu yüzden biz Kolumanlar Nakliyat olarak, en üst düzey parça eşya paketleme sistemini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Firmamızda kullandığımız sistem, diğer rakip firmalarımızın kullandığı sistemden oldukça farklı olup, taşınacak parça eşyalar için maksimum güvenliği sağlamaktadır. Sistemimizden biraz söz edecek olursak, Kolumanlar Nakliyat firmasının kullandığı genel sistemin adı RTS yani Ready Transport Services ( hazır taşıma hizmetleri ) sistemidir. Bu sistem, yaylı plakalara, kaplanan eşyaların oturtulmasını esas alan bir sistemdir.

Öncelikle firmamızda çalışan ve parça eşya paketleme konusunda özel eğitim almış personelimiz, eşyaları sınıflarına göre gruplandırmaktadır. Cam eşyalar ayrı bir yere, ahşaplar ayrı bir yere metaller ayrı bir yere gibi. Sonrasında gruplanan bu eşyalar ağırlıklarına göre de kendi içerlerinde gruplandırılıp karton kutulara konulup kapatılmaktadır. Böylece paketeleme işlemi tamamlanmış olur.

Bundan sonra, yerleştirme konusunda da firmamız tarafından özel eğitim almış çalışanlarımız, yaylı plakaları, karton kutuların boyutlarına paralel büyüklerde kesip, aracın tabanına sabitlemektedir. Bu palakalardaki yaylar öylesine sık ve küçüktür ki, parça eşyalar asla sallanmamakta ancak, esneyebilmektedir. Aracın tabanına sabitlenen plakaların üzerlerine sprey poliüretanlı karton kutular gruplarına göre yerleştirilip, şeffaf laylon ile sabitlenmektedir. Böylece, parça eşyalar taşınırken maksimum güvencede istenilen noktaya Kolumanlar Nakliye firmasının çalışanları tarafından ulaştırılmaktadır.

images (24)   indir   images (27)   parça eşya taşıma   kolumanlar evden eve nakliyat

İstanbul Merkezli olan firmamız her hafta Türkiye ‘nin tüm il ve ilçelerine parça ve tam ev eşyası nakliyatını sizler için gerçekleştirmektedir.