Ofis Taşıma

Byadmin

Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlemi, ev eşyası veya parça eşyaların taşıma işleminden çok daha fazla hassasiyet isteyen bir işlem. Bunun en temel sebebi ise, ofis malzemelerinde genel kalıp eşyaların dışında kalan eşyaların hemen hepsinin kırılacak eşya sınıfında yer alması.

Bu bilincin farkında olan firmamız sizlere ofisinizin taşınmasında en büyük desteği sunmaktan  gurur duyar.ofis taşımadan sorumlu personeline en önemli eğitimi veren firmamız taşınma sırasında meydana gelebilecek riskleri en aza indirmek için personel eğitimini en önemli görevlerinden saymıştır.

Ofis malzemelerini en ince detayına kadar bu eğitimler ile tanıyan personelimiz, ofis malzemelerini kendi içlerinde ayrı ayrı gruplandırarak, nakliye aracına her grup eşya kendi içerisinde yan yana gelecek şekilde konuluyor. Böylece, kırılacak ofis malzemeleri, üst kısımda bir tabaka oluştururken, kırılmayacak ofis malzemeleri alt kısımda ayrı bir tabaka oluşturmakta.

Paketlenecek ofis malzemeleri de standart ev parça eşyalarına uygulanan sprey poliüretan köpük ile kaplanmasından daha farklı bir yolla paketleniyor. Kolumanlar Nakliyat firması olarak, ofis malzemelerini karton kutular içerisinde muhafaza ettikten sonra, karton kutuyu sprey poliüretan ile kaplıyoruz, sonrasında aliminyum folyo ile ikincil bir katman atıp, bunun üzerine de patpat dediğimiz malzemeyle kağlıyoruz. Böylelikle, standart ev parça eşyalarına uyguladığımız iki katlı paketleme sistemine ek olarak, ofis malzemelerine üçüncü bir katman daha uygulamış oluyoruz.

Kolumanlar Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize ofis taşımada sunduğumuz bu hizmetler ile en çok tercih edilen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.