Arşiv Taşıma

Byadmin

Arşiv Taşıma

Arşivler ofis belgeleri, kurumsal kayıtlar, yazışmalar gibi bir şirketin kaderine yön verecek son derece önemli bilgileri içermesi sebebi ile, Kolumanlar Nakliye firması olarak, arşiv taşımada gösterdiğimiz hassasiyet ile rekabet içerisinde olduğumuz diğer tüm nakliye firmalarını geride bırakmaktayız.

İstenilen noktadan istenilen noktaya ulaştırılacak arşiv belgeleri, uzman ekibimiz tarafından yanmaya dayanıklı özel kutular içerisinde paketleniyor. Bu kutular dışta aliminyum folyo ile sarılı olup, içerisinde de cam onun hemen altında kalın alimunyuma sahip olan ekstra dayanıklı kutular olma özelliğinde. Ayrıca, arşiv belgeleri bu kutulara konulurken, kutunun havası vakum yöntemi ile emiliyor ve arşiv belgeleri havası emilmiş bu kutular içerisinde nakliye aracına konuluyor. Böylelikle, hava geçişine olanak vermeyen kutularımız olası su sızıntılarında o çok değer verdiğiniz arşivlerinizi korumakta. Ayrıca, yanmaya karşı da dayanıklı olan bu kutularımız, olası bir yangın durumunda arşiv belgelerinizi muhafaza etmekte. Tüm bu tedbirlerin yanında, arşiv belgelerinizin karışmaması için, özel kutularımızın özel bölmelerine harf ve/veya sayı sınıfına göre ayrılarak konulmakta.

Kolumanlar Nakliye firmasının arşiv taşımada personeli, arşiv belgelerini kutulara yerleştirdikten sonra, kutuları nakliye aracı içerisine büyükten küçüğe doğru, boşluk kalmayacak şekilde yerleştiriyor. Yerleştirme işleminin bitmesinin ardından, uzun kemerler ile kutular sabitlenip, nakliye sırasında araç takla atsa dahi, belgeleri koruyan kutuların hareket etmemesi sağlanmış olunuyor.

Sağladığımız tüm bu avantajlar ile, Kolumanlar Nakliye firması arşiv taşımada Türkiye’de bir numara olma özelliğinde.